Yükünüz mü var?

Tüm Dünya'ya Her Tip Yükleriniz İçin Birkaç Dakika içinde Fiyat Alın Güvenle ve Ucuza Gönderin!

Hemen Teklif Al

ASNAK, tüm lojistik süreçleriniz için en verimli iş ortağınız.

Liste fiyatları ile değil, gerçek zamanlı ve rekabetçi fiyatlar ile çalışın.

Asnak dijital platformunda siz birkaç dakika içinde yük bilgilerinizi paylaşırsınız, Asnak Lojistik Ağı* (ALN) na kayıtlı, güvenilirliği onaylanmış, onlarca kurumsal lojistik firmasından yükünüze, taleplerinize özel fiyatlar alırsınız.

Asnak Açık Azaltma Sistemi ile lojistik maliyetlerinizi ortalama %15 azaltırsınız.

Asnak dijital lojistik platformunu diğer tüm rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri; Asnak Açık Azaltma sistemidir. Her nakliye talebi için bir ihale açılır. Ihale şartlarına uygun olan lojistik firmaları bilgilendirilir ve her biri talep sahibinin belirlediği süre içinde Asnak Açık Azaltma sisteminde, yük ve hizmetler özelinde tekliflerini, tekrar tekrar güncelleyerek, sunabilirler. İhale süresi sonunda en düşük teklifin sahibi ihaleyi de kazanmış olur. Asnak Dijital Lojistik Platfomu'nun bu eşsiz özelliği sayesinde, lojistik firmalarının rekabetçi, anlık ve yükünüze özel gerçek fiyatlamaları sonunda ortalama %15 daha uygun fiyatlar ile yüklerinizi taşıtabilirsiniz.

Asnak dijital platformunda tüm lojistik firmaları "Açık Azaltma" yöntemi ile fiyatlarını sunarlar. Belirlediğiniz zaman dilimi içinde en uygun fiyat için birbirleri ile yarışırlar. Size sadece en düşük teklifi onaylamak kalır.

Her Tip Yükleriniz İçin
Birkaç Dakika içinde Fiyat Alın
Güvenle ve Ucuza Gönderin!

FTL / LTL

İster Tam Araç/Konteyner Yükü ister Parsiyel Araç/Konteyner Yükü gönderin, tüm nakliye ihtiyaçlarınız için Asnak Dijital Platformundan dakikalar içinde fiyat alabilirsiniz.

Ücretsiz

Asnak Dijital Platformu yük sahipleri için tamamen ücretsizdir. Tüm lojistik süreçlerinizi yönetebilir, talepleriniz için fiyat alabilir ve sadece lojistik firmasına anlaştığınız fiyattan ödemenizi yaparsınız. Başka hiçbir sürpriz maliyet oluşmaz.

%80 Tasarruf Edin

Günümüz endüstri standartlarında ortalama 3 gün süren Lojistik Satınalma (Servis sağlayıcıların bulunması, fiyat alma, onay, dokümantasyon, vb) süreçleri Asnak Dijital Platformu ile sadece birkaç saate düşer. Bu sayede kaynaklarınızı çok daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Güvenilirliği Onaylanmış Firmalar İle Çalışın

Asnak sektörde öncü kara, deniz ve hava yolu nakliye firmalarını birebir görüşmeler sonunda, Asnak Taşıyı Standartları'nı karşılayan adayları, Asnak Lojistik Ağı'na dahil eder. Bu sayede yük sahiplerine her gönderileri için her defasında sorunsuz ve güvenilir nakliye deneyimi sunar. İster yurtiçi, ister uluslararası nakliyeleriniz için güvenilir ve alanlarında profesyonel firmalardan dakikalar içinde teklifler alabilirsiniz.

İhtiyaç Duyduğunuz Anda Asnak Destek Ekibi Yanınızda

Asnak'ın hedefi sizlere en hızlı ve uygun fiyatlı nakliye deneyimini yaşatmaktır. Bu nedenle Asnak Dijital Platformunda veya lojistik süreçlerinizde Asnak Destek Ekibi telefon, kısa mesaj ve eposta ile her an size destek vermek, en hızlı çözümü sunmak için hazır beklemektedir.

Hatta, hemen bize ulaşın, merak ettiğiniz konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Murat Can Aliş

Satış ve Operasyon Uzmanı

Hemen İletişime Geç
Yükünüz mü var?

ASNAK; sektörde öncü kara, deniz ve hava yolu nakliye firmaları ile yük gönderen firmaları bir araya getirerek sorunsuz ve güvenilir nakliye deneyimi sunar.

Hemen Kayıt Olun