Asnak’ta Taşıyıcı Ol

Asnak Dijital Platformu yük sahipleri ile lojistik sektörünün en güvenilir firmalarını bir araya getirir.

Hemen Üye Ol

ASNAK, Tüm Lojistik süreçleriniz için en verimli iş ortağınız.

Asnak Dijital Platformu yük sahipleri ile lojistik sektörünün en güvenilir firmalarını bir araya getirir. Tamamen adil bir ortamda, yayınlanmış işler için teklif vermenizi sağlar. Asnak Dijital Platformu'nda yer alan tüm lojistik firmaları Asnak Lojistik Ağı'na kayıt olur ve Türkiye'nin ve Dünya'nın en güvenilir firmaları için anında teklif vermeye başlayabilir.

Anında iş taleplerini almaya başlayın

Üyeliğiniz onaylanır onaylanmaz Asnak Dijital Platformu hergün, yurtiçi ve uluslararası yeni talepleri size bildirir. Tek yapmanız gereken teklifinizi vermek, gerekirse teklifinizi yenilemek. Sürenin sonunda en düşük teklif sizde ise, iş sizin, hem de her gün!

Kaliteli iş fırsatları ile gelirini arttır.

Asnak Dijital Platformu üzerinden iş almaya başlayan lojistik firmalarının cirolarında ortalama %14 artış görülmektedir.

Adil ve şeffaf lojistik satın alma süreci

Asnak Dijital Lojistik Platformu'nda tüm süreçler şeffaf ve tamamen otomatik olarak ilerler. Teklifler sadece ihale sonuçlandıktan sonra görünür ve en düşük teklif sahibi nakliye işini alır.

Zaman kazan

Asnak Dijital Lojistik Platformu'na kayıt olurken verdiğiniz bilgilere göre sadece size uygun işler için davet alırsınız. Sizin için en doğru işi en kısa zamanda alırsınız.

Yepyeni sektörlerde yepyeni müşteriler edin

Asnak Dijital Platformu'na kayıtlı onlarca sektörden yüzlerce firma ile çalışma şansı yakala.

Düşük Komisyon Oranları

Asnak Dijital Platformu'nda tüm bu fırsatlar için sadece gerçekleştirdiğiniz anlaşmalar için komisyon ödersiniz. Asnak komisyon oranları verilen teklif üzerinden sadece %3+KDV dir.

Hızlı ve Kolay

Asnak Dijital Platformu ile işlerinizi yönetmek çok kolay ve hızlıdır. Asnak Lojistik Ağı'na kaydınız tamamlanır tamamlanmaz tek bir ekrandan aktif işleri görebilir. Sadece birkaç tık ile teklifinizi verebilir, anlık olarak teklif sürecini takip edebilirsiniz. Kazandığınız işler için kolayca araç ve şoför tanımlayabilir, süreç takibi yapabilirsiniz. İş tesliminde fatura, irsaliye gibi evraklarınızı kolayca yükleyebilir, doküman yönetimini hızla sağlayabilirsiniz.

Talepleri İncele

Teklif Ver

Yeni İşiniz Hayırlı Olsun!

İhtiyaç Duyduğunuz Anda Asnak Destek Ekibi Yanınızda

Asnak'ın hedefi sizlere en hızlı ve uygun fiyatlı nakliye deneyimini yaşatmaktır. Bu nedenle Asnak Dijital Platformunda veya lojistik süreçlerinizde Asnak Destek Ekibi telefon, kısa mesaj ve eposta ile her an size destek vermek, en hızlı çözümü sunmak için hazır beklemektedir.

Hatta, hemen bize ulaşın, merak ettiğiniz konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Murat Can Aliş

Satış ve Operasyon Uzmanı

Hemen İletişime Geç
Yükünüz mü var?

ASNAK; sektörde öncü kara, deniz ve hava yolu nakliye firmaları ile yük gönderen firmaları bir araya getirerek sorunsuz ve güvenilir nakliye deneyimi sunar.

Hemen Kayıt Olun