Parsiyel Taşımacılık(LTL)

Üretici olarak göndereceğiniz yükün bir kamyonu doldurmaması durumunda aynı rotadaki araçlara birden fazla işletmenin yükü ile beraber yükleme yapabilirsiniz.

Hemen Teklif Al

LTL (Less Than Truckload)

Bir aracın parsiyel yükü,  LTL (Less Than Truckload) Tam kamyon yükünden az olarak isimlendirilebilir. Üretici olarak göndereceğiniz yükün bir kamyonu doldurmaması durumunda aynı rotadaki araçlara birden fazla işletmenin yükü ile beraber yükleme yapabilirsiniz.

Böylece az bir yükünüz olsa dahi FTL ücreti ödememiş olursunuz. Ayrıca lojistik şirketide bu tarz güzergah ve yüklenen araçlar için ekstra parsiyel yükler ararlar ve aracın tam yük kapasiteyle varış noktasına karlı bir şekilde ulaşmasını sağlarlar.

Küçük işletmeler için maliyet avantajı olan bu yükleme türü hızlı ve acil gitmesi gereken yüklerde süre açısından dezavantaj oluşturabilir. Bunun için lojistik hizmeti sağlayıcıları araç için birden fazla rota oluşturarak farklı işletmelerden yük dolumu yapmaktadır. 

LTL: konteyner için LCL (Less Container Load) olarak adlandırılır.

Asnak Lojistik Portalı üzerinden yurtiçi ve uluslararası nakliye talepleriniz için Asnak Lojistik Ağı'ndan kaliteli ve uzman lojistik şirketlerinden Hemen Teklif Al

İhtiyaç Duyduğunuz Anda Asnak Destek Ekibi Yanınızda

Asnak'ın hedefi sizlere en hızlı ve uygun fiyatlı nakliye deneyimini yaşatmaktır. Bu nedenle Asnak Dijital Platformunda veya lojistik süreçlerinizde Asnak Destek Ekibi telefon, kısa mesaj ve eposta ile her an size destek vermek, en hızlı çözümü sunmak için hazır beklemektedir.

Hatta, hemen bize ulaşın, merak ettiğiniz konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Murat Can Aliş

Satış ve Operasyon Uzmanı

Hemen İletişime Geç
Yükünüz mü var?

ASNAK; sektörde öncü kara, deniz ve hava yolu nakliye firmaları ile yük gönderen firmaları bir araya getirerek sorunsuz ve güvenilir nakliye deneyimi sunar.

Hemen Kayıt Olun