Asnak ile lojistik maliyetlerde yüzde 15'e kadar tasarruf sunuyoruz

Şirketlerin konteyner başına yüklendiği maliyetlerin geçen yıldan bu yana yaklaşık 4 kat arttığını belirten Asnak Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fırat Çivi, artan taşımacılık maliyetlerinde yüzde 15'e kadar tasarruf imkanı sunduklarını söyledi.

parsiyel ltl tasima

Şirketlerin konteyner başına yüklendiği maliyetlerin geçen yıldan bu yana yaklaşık 4 kat arttığını belirten Asnak Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fırat Çivi, artan taşımacılık maliyetlerinde yüzde 15'e kadar tasarruf imkanı sunduklarını söyledi.

Koronavirüsün tedarik zincirinde fiyatlandırma çıtasını yukarı çektiğini belirten Asnak Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fırat Çivi, şirketlerin konteyner başına yüklendiği maliyetlerin ise 2020'den bu yana yaklaşık 4 kat arttığını bildirdi.

Taşımacılıkta artan maliyetlere çözüm olarak geliştirdikleri lojistik teknolojisi platformu Asnak ile nakliye operasyonlarında yüzde 15’e kadar tasarruf imkanı sunduklarını aktaran Çivi, uygulamayı 2020 yılı Eylül ayında faaliyete aldıklarını anımsattı.

Asnak ile lojistik sektöründeki firmaları dijital platformda bir araya getirdiklerini söyleyen Çivi, "Böylece nakliye ihtiyacı duyan şirketlere karşılaştırma yapma imkanı sunarak en iyi fiyata ulaşmalarını sağlıyoruz. Uygulamamızda deniz, kara ve hava taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra Yanı sıra 'Tersine Lojistik' apsiyonu da bulunuyor. 'Tersine Lojistik' apsiyonuyla boş kasayla yapılan sürüşler en aza indirilerek lojistik şirketlerinin taşıma kapasitelerinden daha fazla faydalanabilmelerinin önünü açıyoruz." şeklinde konuştu.

Uygulamaya kayıtlı 40 lojistik şirketi bulunuyor

Asnak'ı endüstri 4.0 konseptiyle geliştirdikleri dile getiren Fırat Çivi, "Asnak ile sunduğumuz uçtan uca hizmet sayesinde nakliyeye ihtiyaç duyan kuruluşlar, lojistik şirketlerine en hızlı ve kolay yöntemle erişip, kendileri için sunulan tekliflerin hepsini sadece birkaç tuşa basarak görebiliyor. Operasyon süreci de uygulama içinde online olarak takip edilebiliyor. Şuanda Asnak’a kayıtlı 40 adet lojistik şirketi bulunuyor ve önümüzdeki süreçte sektördeki oyuncuların yüzde 90’ını sisteme dahil etmeyi hedefliyoruz." dedi.

İhtiyaç Duyduğunuz Anda Asnak Destek Ekibi Yanınızda

Asnak'ın hedefi sizlere en hızlı ve uygun fiyatlı nakliye deneyimini yaşatmaktır. Bu nedenle Asnak Dijital Platformunda veya lojistik süreçlerinizde Asnak Destek Ekibi telefon, kısa mesaj ve eposta ile her an size destek vermek, en hızlı çözümü sunmak için hazır beklemektedir.

Hatta, hemen bize ulaşın, merak ettiğiniz konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Murat Can Aliş

Satış ve Operasyon Uzmanı

Hemen İletişime Geç
Yükünüz mü var?

ASNAK; sektörde öncü kara, deniz ve hava yolu nakliye firmaları ile yük gönderen firmaları bir araya getirerek sorunsuz ve güvenilir nakliye deneyimi sunar.

Hemen Kayıt Olun