Lojistik satın almalarınız için şeffaf, hızlı ve yüksek tasarruf oranlarıyla en etkili dijital platform Logicure ile hemen fiyat toplamaya başlayın.

winner image
winner image
winner image
winner image

LogiCure ile Lojistik Satın Alımda Tasarruf Et

Lojistik satın almalarınız için şeffaf, hızlı ve yüksek tasarruf oranlarıyla en etkili dijital platform Logicure ile hemen fiyat toplamaya başlayın

Logicure kullanan işletmeler yurtdışı ihracat gönderilerinde sürekli tasarruf sağlıyor.

Avrupa başta olmak üzere dünyanın pek çork farklı lokasyonuna yapacağınız ithalat ve ihracatlarınız için LogiCure üzerinden teklif alabilirsiniz. Yüzlerce yük gönderenin yaptığı gibi LogiCure üzerinde ihale oluşturmak çok kolay. Hızlıca kayıt olabilir ve anında ihale oluşturabilirsiniz. Asnak Lojistik Ağı’na kayıtlı güvenirliği onaylanmış ve profesyonel servis sağlayıcılar ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Deniz taşımacılığı FTL FCL LTL Denizyolu Komple Havayolu LCL
İhtiyaç Duyduğunuz Anda Asnak Destek Ekibi Yanınızda

Asnak'ın hedefi sizlere en hızlı ve uygun fiyatlı nakliye deneyimini yaşatmaktır. Bu nedenle Asnak Dijital Platformunda veya lojistik süreçlerinizde Asnak Destek Ekibi telefon, kısa mesaj ve eposta ile her an size destek vermek, en hızlı çözümü sunmak için hazır beklemektedir.

Hatta, hemen bize ulaşın, merak ettiğiniz konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Murat Can Aliş

Satış ve Operasyon Uzmanı

Hemen İletişime Geç
Yükünüz mü var?

ASNAK; sektörde öncü kara, deniz ve hava yolu nakliye firmaları ile yük gönderen firmaları bir araya getirerek sorunsuz ve güvenilir nakliye deneyimi sunar.

Hemen Kayıt Olun