Havayolu Taşımacılığı

Gerek hız gerek maliyet gerekse çevreci yaklaşımı ile birlikte çok fazla destinasyon açılmış ve kullanılmaya başlanmıştır.

Hemen Teklif Al

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı taşıma türlerinin arasında en hızlı seçenek olarak gösterilebilir. Havalimanı sayısı ve çeşitliliğinden  kaynaklı istenilen her alana farklı araçlarla nakliye yapmak mümkündür. Gelişen teknoloji ile birlikte uçak menzillerinin ve kapasitelerinin artması ile birlikte daha sık kullanılmaya başlanmıştır. 

Gerek hız gerek maliyet gerekse çevreci yaklaşımı ile birlikte çok fazla destinasyon açılmış ve kullanılmaya başlanmıştır. Diğer taşıma türlerine göre ağırlık konusunda dezavantaj sağlamaktadır. Gıda, Sağlık gibi sektörlerde oldukça yoğun şekilde kullanılmaktadır.

Havayolu taşımacılığının avantajları;
  • Diğer taşıma türlerine göre taşıma süresi kısadır.
  • Farklı havayolu şirketlerinin olması esnek planlama imkanı sağlar.
  • Havayolu lojistik sisteminin hızlı olması nedeniyle gümrük ve taşıma prosedürleri hızlı ilerler.
  • Küçük hacimli yükler için idealdir.
  • Hassas yüklerin taşınabilmesine olanak sağlar.

Asnak Lojistik Portalı üzerinden yurtiçi ve uluslararası nakliye talepleriniz için Asnak Lojistik Ağı'ndan kaliteli ve uzman lojistik şirketlerinden Hemen Teklif Al

İhtiyaç Duyduğunuz Anda Asnak Destek Ekibi Yanınızda

Asnak'ın hedefi sizlere en hızlı ve uygun fiyatlı nakliye deneyimini yaşatmaktır. Bu nedenle Asnak Dijital Platformunda veya lojistik süreçlerinizde Asnak Destek Ekibi telefon, kısa mesaj ve eposta ile her an size destek vermek, en hızlı çözümü sunmak için hazır beklemektedir.

Hatta, hemen bize ulaşın, merak ettiğiniz konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Murat Can Aliş

Satış ve Operasyon Uzmanı

Hemen İletişime Geç
Yükünüz mü var?

ASNAK; sektörde öncü kara, deniz ve hava yolu nakliye firmaları ile yük gönderen firmaları bir araya getirerek sorunsuz ve güvenilir nakliye deneyimi sunar.

Hemen Kayıt Olun