asnak
ASNAK

Hakkımızda

ASNAK, lojistik sektöründeki paydaşların süreçlerini her zaman ve her yerden kolayca yönetmesini sağlayan ürünler üreten teknoloji firmasıdır.

ASNAK Hakkında

ASNAK, yükünü göndermek isteyenler ile yük taşıyan nakliye firmaları ve kamyoncuları online olarak bir araya getirerek güvenilir, uygun maliyetli, hızlı ve zahmetsiz şekilde lojistik destek hizmeti sunan bir platformdur. Sunmuş olduğumuz şeffaf fiyatlandırma modelleri ile en kolay şekilde teklifleri yönetebilir, tüm taraflar için karlı iş birlikleri oluşturabilirsiniz.

Asnak, yapay zeka destekli algoritmaları ile tüm paydaşlara en iyi nakliye gönderim deneyimini sunar. Yük gönderenlerin tüm gönderi süreçlerini analiz ve takip ederken, yük taşıyıcılar için de kolaylıklar ve fırsatlar sunar.

Yeni İşbirlikleri için Yanınızda

ASNAK yükü olan, yük taşıyan ve sürücüleri bir araya getirerek güvenilir ve kolay şekilde işbirlikleri oluşturmanızı sağlar.

7/24 Destek

7/24 hizmet veren destek ekibimiz sayesinde her zaman yardım alabilir sorunlarınızı hızlı ve efektif bir şekilde çözebilirsiniz.

Her Sorunda Yanınızda

Online olarak destek ve danışmanlık alabileceğiniz talep modülü ve canlı destek hattı ile her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Karlılığınızı Arttırın

Yapay zeka ve gelişmiş analiz teknolojileri ile desteklenen alt yapımız sayesinde kullanıcılarımızın karlılığını arttırmaktayız.

ASNAK AVANTAJLARINDAN YARARLANMAYA ŞİMDİ BAŞLAYIN

Aramıza Katılmak İster misiniz?

Yükünü göndermek isteyenler ile, yük taşıyan nakliye firmaları ve kamyoncuları online olarak bir araya getirerek güvenilir, uygun maliyetli, hızlı ve zahmetsiz şekilde lojistik destek hizmeti sunan bir platformdur.