Hakkımızda

ASNAK; sektörde öncü kara, deniz ve hava yolu nakliye firmaları ile yük gönderen firmaları bir araya getirerek sorunsuz ve güvenilir nakliye deneyimi sunar.

İletişime Geç

Asnak Lojistik Teknolojileri A.Ş. lojistik sektörüne özel ihtiyaçların dijital çözümlerine odaklanarak "Simplifying Logistics" mottosu ile 2019 yılında sektörde yerini almıştır.

İlk çözüm girişimi; sektör ayırt etmeksizin yurtiçi veya uluslararası nakliye ihtiyacı olan tüm firmaların lojistik satınalma sürecine odaklanan Asnak Dijital Platformu olmuştur. Araştırma, fiyatlama, iletişim, onaylama ve dokümantasyon süreçleri ile en fazla kaynak (personel, zaman, maliyet) kaybına neden olan satınalma sürecini sadece birkaç dakikaya indirerek, benzersiz çözümü Açık Azaltma Sistemi ile toplam lojistik maliyetlerinde üyesi olan tüm firmalarda %15'e kadar tasarrufu sağlamayı başarmış ürünü ile, kısa zamanda sektörün öncü teknoloji firmaları arasında yerini almıştır.

Dijital lojistik pazar yeri çözümü ile yerel ve uluslararası platformlarda büyüme sağlayan ASNAK, önündeki 5 yıllık hedeflerinde Türkiye ve global lojistik pazarında $10 milyar'lık hacme ulaşma yolunda hızla ilerlemektedir.

Yine Türkiye'nin en büyük ihracat ve Ithalat ortakları olan Uzakdoğu, Rusya, Almanya ve Ingiltere'de başladığı yatırımları ile etki alanı büyüklüğünü her geçen gün arttırmaktadır.

19.000 +

Tamamlanan İş

1.6M ton +

Gönderimi sağlanan ağırlık

25+

Teslimat yapılan ülke

200 +

Teslimat yapılan şehir

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Akılcı, efektif, kullanıcı odaklı ve yüksek teknoloji destekli uçtan uca lojistik çözümleri ile dünyanın en büyük ilk 5 lojistik teknolojileri firması olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz; Daha az karbon ayakizi, daha yaşanabilir bir Dünya! Lojistik sektöründe tüm global gelişmeleri teknoloji ile harmanlayarak mümkün olan en akılcı ve efektif çözümler ile bir taraftan sektörün verimliliğini artırmak, diğer taraftan artık tartışılmaz bir gerçek olan global ısınmaya karşı daha az karbon ayak izi bırakılmasını sağlamaktır. Global ısınmaya neden olan karbon ayakizi olşumunun %24 ünden sorumlu lojistik sektöründe büyük değişimin öncü oyuncularından biri olmak en önemli hedefimizdir.

İhtiyaç Duyduğunuz Anda Asnak Destek Ekibi Yanınızda

Asnak'ın hedefi sizlere en hızlı ve uygun fiyatlı nakliye deneyimini yaşatmaktır. Bu nedenle Asnak Dijital Platformunda veya lojistik süreçlerinizde Asnak Destek Ekibi telefon, kısa mesaj ve eposta ile her an size destek vermek, en hızlı çözümü sunmak için hazır beklemektedir.

Hatta, hemen bize ulaşın, merak ettiğiniz konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Murat Can Aliş

Satış ve Operasyon Uzmanı

Hemen İletişime Geç
Yükünüz mü var?

ASNAK; sektörde öncü kara, deniz ve hava yolu nakliye firmaları ile yük gönderen firmaları bir araya getirerek sorunsuz ve güvenilir nakliye deneyimi sunar.

Hemen Kayıt Olun