Komple Yük Taşımacılığı (FTL)

Malın yükleneceği aracın ya da alanın tam olarak doldurulduğu, tek bir yükün tek bir araçla taşındığı durumlara verilen isimdir.

Hemen Teklif Al

FTL (Full Truck Load)

Malın yükleneceği aracın ya da alanın tam olarak doldurulduğu, tek bir yükün tek bir araçla taşındığı durumlara verilen isimdir.

Komple yük hem malın gönderici tarafı hemde lojistik şirketi açısından oldukça konforlu ve rahat bir çözümdür. İhbar, faturalandırma, yükleme ve indirme sırasında oluşan bekleme ya da meydana gelen diğer nedenlerden ek masraflar oluşmaz. Yükün yükleme, indirme ve emniyete alınma gibi işlemlerde daha az vakit harcanır daha güvenli taşıma yapılır. FTL, taşınacak yükü, herhangi bir aktarma yapılmadan, yükleme noktasından alıcıya doğrudan ulaştırmanın en hızlı nakliyat seçeneğini oluşturur.

FTL; konteyner için FCL (Full Container Load), Demiryolu taşımacılığında ise Vagon Yükü olarak adlandırılır.

Asnak Lojistik Portalı üzerinden yurtiçi ve uluslararası nakliye talepleriniz için Asnak Lojistik Ağı'ndan kaliteli ve uzman lojistik şirketlerinden Hemen Teklif Al

İhtiyaç Duyduğunuz Anda Asnak Destek Ekibi Yanınızda

Asnak'ın hedefi sizlere en hızlı ve uygun fiyatlı nakliye deneyimini yaşatmaktır. Bu nedenle Asnak Dijital Platformunda veya lojistik süreçlerinizde Asnak Destek Ekibi telefon, kısa mesaj ve eposta ile her an size destek vermek, en hızlı çözümü sunmak için hazır beklemektedir.

Hatta, hemen bize ulaşın, merak ettiğiniz konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Murat Can Aliş

Satış ve Operasyon Uzmanı

Hemen İletişime Geç
Yükünüz mü var?

ASNAK; sektörde öncü kara, deniz ve hava yolu nakliye firmaları ile yük gönderen firmaları bir araya getirerek sorunsuz ve güvenilir nakliye deneyimi sunar.

Hemen Kayıt Olun