Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığında verilecek süreler, yapılacak işlemler, gümrükleme, fiyatlama gibi aşamaları profesyonelce hesaplanmalıdır.

Hemen Teklif Al

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı Deniz yolları üzerinden limanlar arası yük gönderim işleminin gerçekleştirilmesidir.

Karayolu taşımacılığına göre, verilecek süreler, yapılacak işlemler, gümrükleme, fiyatlama gibi aşamaları profesyonelce hesaplanmalıdır. Yük sahibi tarafından tam anlamıyla hesaplanamayacağından denizyolu lojistik hizmeti sağlayan işletmelerden destek alınmalıdır. Farklı yüklerin farklı araçlarla ve sistemlerle bir noktadan başka bir noktaya gönderilmesi mümkündür.

Dünya üzerinde 5.000’e yakın liman bulunmaktadır. Bunların çoğu ülke içi veya kısa mesafe için kullanılan, yaklaşık 100 tanesi ise uluslararası alanda büyük bir öneme sahip olan limanlardır. 

Denizyolu taşımacılığında;
  • FCL ve LCL Konteyner taşımacılığı
  • Transit taşımalar
  • Opentop, flatrack, reefer ya da ISO tank gibi özel konteyner
  • Dökme yük ve genel kargo
gibi taşıma türlerinde taşıma yapabilirsiniz.

Asnak Lojistik Portalı üzerinden yurtiçi ve uluslararası nakliye talepleriniz için Asnak Lojistik Ağı'ndan kaliteli ve uzman lojistik şirketlerinden Hemen Teklif Al

İhtiyaç Duyduğunuz Anda Asnak Destek Ekibi Yanınızda

Asnak'ın hedefi sizlere en hızlı ve uygun fiyatlı nakliye deneyimini yaşatmaktır. Bu nedenle Asnak Dijital Platformunda veya lojistik süreçlerinizde Asnak Destek Ekibi telefon, kısa mesaj ve eposta ile her an size destek vermek, en hızlı çözümü sunmak için hazır beklemektedir.

Hatta, hemen bize ulaşın, merak ettiğiniz konularda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Murat Can Aliş

Satış ve Operasyon Uzmanı

Hemen İletişime Geç
Yükünüz mü var?

ASNAK; sektörde öncü kara, deniz ve hava yolu nakliye firmaları ile yük gönderen firmaları bir araya getirerek sorunsuz ve güvenilir nakliye deneyimi sunar.

Hemen Kayıt Olun